Zdobyłam dowody

Detektywi pomogli mi zebrać informacje i uchronić mnie przed dalszym popełnianiem błędów. Dzięki zebranym dowodom wygrałam sprawę cywilną i odzyskałam dobre imię. Dziękuję i polecam!

Marta

Poszukiwanie informacji

Detektywi godni polecenia i dyskretni. Uzyskałem szczegółowe informacje, o które mi chodziło od dłuższego czasu. Ustalenia dokonane w ciągu kilku dni. Polecam!

Adrian P.

Kradzież paliwa

Dzięki tej agencji detektywistycznej otrzymałem szczegółowe dowody na sukcesywne okradanie mojej firmy z paliwa. Detektywi dostarczyli dowody w postaci zdjęć i filmów oraz szczegółowego sprawozdania, których obwiniony nie mógł podważyć. Sprawa rozwiązana w 100% dyskretnie i skutecznie. Dziękuję i polecam!

Zdzisław S.

Ustalenie adresu

Dzięki współpracy z detektywami z tej agencji mogłem ustalić adres zamieszkania i pracy mojego syna, z którym utraciłem kontakt wiele lat temu. Dziękuję i polecam.

Janusz K.

Ustalenie adresu zamieszkania

Poszukiwaliśmy z mężem syna, który nie utrzymywał z nami kontaktu. Dzięki detektywom mogliśmy nie tylko odnaleźć syna, ale spotkać się i porozmawiać z nim.

Dziękujemy i szczerze polecamy,

Krystyna

Świetna robota

Dzięki prywatnemu detektywowi uzyskałam w ciągu tygodnia dowody na zdradę mojego męża. To wystarczyło, aby wygrać sprawę przed sądem! Dzięki serdeczne i pozdrawiam!

Paulina Z.

Brawo dla tych Panów!

Dziękuję bardzo za pomoc i cierpliwość, jaką wykazali się detektywi z tej firmy. Sprawa została rozwiązana i wygrana w sądzie, za co serdecznie dziękuję. Dowody nie pozostawiały złudzeń, co do słuszności wyroku. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Agata

Lipne zwolnienie

W związku z tym, że pracuję w instytucji publicznej, to nie mogę ujawniać się, ale szczerze polecam tę firmę i usługi przez nich świadczone.  Profesjonalnie podeszli do sprawy i zebrali dowody świadczące na niekorzyść osoby będącej na „lipnym” zwolnieniu lekarskim, co przysłużyło się do rozwiązania zagadki przebywania tej osoby i cofnięcia zwolnienia. Jeszcze raz dziękuję i polecam tych detektywów na przyszłość. Świetna robota, dziękuję!

Katarzyna

Serdecznie polecam

Tylko Ci prywatni detektywi uzyskali wyczerpujące informacje, potrzebne do rozprawy sądowej, którą wygrałem. Pomimo współpracy z innymi firmami nie udało się zebrać materiałów na moją korzyść. Dzięki profesjonalnemu podejściu i zgromadzonym dowodom tego biura detektywistycznego udało mi się wygrać rozprawę sądową. Bardzo mi pomogli i szczerze ich polecam!

Paweł T

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: