Kim jesteśmy?

Jesteśmy licencjonowaną firmą detektywistyczną, działającą na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej, prowadzonego przez MSWiA. Posiadamy uprawnienia do świadczenia usług detektywistycznych na terenie całej Polski i Europy.

Ubezpieczenie OC zabezpiecza nas i klientów przed niespodziewanymi, ewentualnymi szkodami, wyrządzonymi podczas wykonywania czynności detektywistycznych.

Tworzymy grupę licencjonowanych detektywów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą zdobytą m.in. w służbach i działaniach operacyjno-wywiadowczych. Nasze doświadczenie przekłada się na skuteczność podejmowanych działań i wypełnianiu powierzonych nam zadań.

Nasze usługi świadczone są profesjonalnie i na najwyższym poziomie, zgodnie z europejskimi standardami, o czym świadczą rekomendacje naszych klientów.

Nasza działalność oparta jest na najnowszych technikach detektywistycznych i światowych technologiach pozyskiwania informacji i danych.

Zajmujemy się m.in.: obserwacją osób i poszukiwaniem ich mienia; wykrywaniem związków, zdrad i romansów (sprawy matrymonialne); sprawami alimentacyjnymi, majątkowymi, rodzinnymi; zwolnieniami lekarskimi; odnajdywaniem dłużników i ich majątku; sprawdzaniem pracowników; poszukiwaniem osób i ustalaniem ich miejsca pobytu; nieuczciwą konkurencją; poszukiwaniem długów; sprawami gospodarczymi; wykrywaniem podsłuchów, lokalizatorów GSM, kamer, itp.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑