Kim jesteśmy?

Jesteśmy licencjonowaną firmą detektywistyczną, działającą na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej, prowadzonego przez MSWiA. Posiadamy uprawnienia do świadczenia usług detektywistycznych na terenie całej Polski oraz Europy, a także nasze działania są realizowane na całym świecie.

Tworzymy grupę licencjonowanych detektywów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą zdobytą m.in. w służbach i wydziałach operacyjno-wywiadowczych oraz śledczych. Nasze doświadczenie przekłada się na skuteczność podejmowanych działań i wypełnianiu powierzonych nam zadań i zleceń.

Nasze usługi świadczone są profesjonalnie i na najwyższym poziomie, zgodnie z europejskimi standardami, o czym świadczy zadowolenie i  rekomendacje naszych klientów.

Nasza działalność oparta jest na najnowszych technikach detektywistycznych oraz światowych technologiach pozyskiwania informacji i danych.

Zajmujemy się m.in.: obserwacją osób i poszukiwaniem ich mienia; wykrywaniem związków, zdrad i romansów (sprawy matrymonialne); sprawami alimentacyjnymi, majątkowymi, rodzinnymi; zwolnieniami lekarskimi; odnajdywaniem dłużników i ich majątku; sprawdzaniem pracowników; poszukiwaniem osób i ustalaniem ich miejsca pobytu; nieuczciwą konkurencją; poszukiwaniem długów; sprawami gospodarczymi; wykrywaniem podsłuchów, lokalizatorów GSM, kamer; cyberprzestępczością; bezpieczeństwem w firmie, itp.

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Zadzwoń: +48 790 447 997

Więcej informacji znajdziesz również tutaj: http://www.uslugidetektywistyczne.com.pl

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: