Kim jesteśmy?

Jesteśmy licencjonowaną firmą detektywistyczną, działającą na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej, prowadzonego przez MSWiA. Posiadamy uprawnienia do świadczenia usług detektywistycznych na terenie całej Polski oraz Europy. Działamy na całym świecie.

Tworzymy grupę licencjonowanych detektywów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą zdobytą m.in. w służbach i wydziałach operacyjno-wywiadowczych oraz śledczych. Nasze doświadczenie przekłada się na skuteczność podejmowanych działań i wypełnianiu powierzonych nam zadań i zleceń.

Nasze usługi świadczone są profesjonalnie i na najwyższym poziomie, zgodnie z europejskimi standardami, o czym świadczy zadowolenie i  rekomendacje naszych klientów.

Nasza działalność oparta jest na najnowszych technikach detektywistycznych oraz światowych technologiach pozyskiwania informacji i danych.

Zajmujemy się m.in.: obserwacją osób i poszukiwaniem ich mienia; wykrywaniem związków, zdrad i romansów (sprawy matrymonialne); sprawami alimentacyjnymi, majątkowymi, rodzinnymi; zwolnieniami lekarskimi; odnajdywaniem dłużników i ich majątku; sprawdzaniem pracowników; poszukiwaniem osób i ustalaniem ich miejsca pobytu; nieuczciwą konkurencją; poszukiwaniem długów; sprawami gospodarczymi; wykrywaniem podsłuchów, lokalizatorów GSM, kamer, itp.

Ubezpieczenie OC zabezpiecza nas i klientów przed niespodziewanymi, ewentualnymi szkodami, wyrządzonymi podczas wykonywania czynności detektywistycznych.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: